Fre-Pro

FRE-PRO je oficiální autorizovaná značka , která v Evropě prezentuje řadu výrobků společnosti FRESHPRODUCTS, LLC z USA – lídra mezi výrobci vysoce kvalitních produktů určených pro profesionální sféru k efektivnímu a zdravotně nezávadnému provonění interiérů.

FRE-PRO představuje řadu produktů vyvinutých na základech ECO FRESH technologie.

ECO FRESH technologie klade důraz na výrobu produktů složených především z biologicky odbouratelných látek. Výrobky FRE-PRO tedy bez výjimky splňují VOC normy pro USA i Evropu, Samozřejmostí je výroba z recyklovatelných surovin, ohled na minimalizaci spotřeby obalů a odpadů, úsporu energie a efektivitu při výrobě.

FRE-PRO je tedy uceleným systémem vonných produktů založených na využití nejpreferovanějších v současnosti dostupných ekologicky příznivých produktů. Svou podstatou výrazně reprezentuje filozofii výrobce a jeho oficiálních distributorů.

“Chápeme význam výroby ekologicky příznivých produktů, ale současně se snažíme, aby novinky kvůli ekologickému složení neztratily úroveň z pohledu klienta, a proto při vývoji každé novinky usilujeme také o dosažení vynikajícího poměru kvality, účinnosti a ceny. Jsme si vědomi, že kompromis v tomto případě není řešením.“

 

Fre-Pro odkaz na web