Vítejte v Úklidu 4U StagBEETLE

    Rádi bychom Vás přivítali na našem e-shopu Úklid 4U StagBEETLE, naleznete zde profesionální úklidové systémy, systémy pro hotely, manipulaci a gastronomii světových značek. Nabízíme výrobky Stag Beetle, Rubbermaid, Eastmop, Hagleitner a další. Oprávnění k podnikání máme již od roku 1998. Jsme ryze česká firma, která postupně expanduje i za hranice České republiky.

Patříme mezi e-shopy s velkým výběrem osvěžovačů vzduchu. Osvěžovače dovážíme především z Francie. Zanedlouho budeme společnost nabízející přes x druhů vůní. Od luxusních reprezentativních vůní až po náplně specializované vhodné do kaváren, výroben, školek atd. Dovážíme i náplně bez jakýchkoliv alergenů. 

Zabýváme se servisem, poradenstvím a realizací služeb pro sociální služby, domovy pro seniory i se zvláštním režimem, školská zařízení, státní instituce a obce v ČR, malé i velké firmy a koncerny. Jsme vlastními dovozci zboží z Francie a vyjednáváme další mezinárodní spolupráci s výrobci z Nizozemí, Polska a Německa.

    Nabízíme jako výrobky v oblasti Ecolabel (ekologické výrobky) a to ekologické tablety do myček a automatických praček bez fosfátů a šetrné životnímu prostředí, následně zvažujeme dovoz tablet do WC, sítek do pisoárů a turbospreje pro restaurace a provozy, detergenty do vody na podlahu (již budeme brzy naskladňovat s vůní brusinek 96% eco)..

Nabídka

    Nabízíme pro Vás bavlněné mopy, mikrovláknové mopy, mopovací systém Eastmop a Rubbermaid, osvěžovače vzduchu a neutralizátory zápachu, dávkovače mýdla, dávkovače pěny, zásobníky papíru a papírových ručníků, Pulse™ set a ostatní úklidové vozíky, mikrovláknové utěrky dokonce kompostovatelné, na mokré čištění a na sklo. 

    Úsporné osvěžovače vzduchu MiniBase StagBeetle® s francouzskými parfémovanými vůněmi až 6 000 dávek.

Dodáváme do Domovů důchodců, Ústavů sociální péče, nemocnic, školských zařízení, úřadů, malým i velkým firmám, restaurací, hotelů, penzionů, kin, nákupních domů, ordinací a čekáren,..

EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu,
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

 https://www.facebook.com/Uklid4UStagBEETLE 

beetleflore.cz

stagbeetle.cz

 

 

 

Novinky

CAVIAR of Switzerland

Novou nabídkou je luxusní kosmetika CAVIAR of Switzerland® a Atoprel® pro atopiky. Boj proti vším přípravky LICE® a přístroje pro korekční...
Celý článek

Rok 2013

Hodně štěstí a zdraví v Novém roce 2013 a přejeme mnoho pohody a klidu v novém roce.
Celý článek

Nové produkty

Zařazujeme mezi nové produkty osvěžovače wc, gelové závěsné vůně, univerzální gelové vůně a vonná sítka do pisoárů Hospeco US. Spolupráce s...
Celý článek

Vůně na WC

Zařadili jsme nově do e-shopu vůně na WC. Sítka do pisoárů v několika vůních s dezinfekčními účinky a dámské toalety Bowl Clipsy v těch samých...
Celý článek

Eastmop

Nově zařazené výrobky Eastmop ČR a všechny náhradní díly Eastmop.
Celý článek

Změna adresy

Všem klientům a návštěvníkům našeho webu -změna adresy pobytu z Tůně 38, Nechanice na Gočárova 661, Hradec Králové.
Celý článek

Počasí Hradec Králové - Slunečno.cz

 

Hospital Eco CZ

TOPlist