Hagleitner

Vývoj systémů, které nadchnou, nabízejí řešení, jsou dlouhodobé a poskytují výkony, přesvědčivé pro naše zákazníky – to je cíl, který nás stále motivuje na naší cestě vpřed. Již od roku 1971 jsme věrni naší ústřední myšlence „Inovační hygieny“. A to znamená: Chceme naše zákazníky nadchnout inovací a servisem.

Proto u nás můžete profitovat hned dvakrát: Za prvé, protože se v oblasti hygieny považujeme za trend určující a permanentně usilujeme o lepší řešení, což Vám dává jistotu, že s námi bude vždy v centru současného dění. A za druhé, protože denně žijeme pojmem „servis“. To znamená, že profitujete z kvalifikovaného poradenství a péče, promptního doručení zboží, kompetentních techniků, přesných školení a dlouhotrvajícího, spolehlivého partnerství.

Od prvního nápadu až po expedici: Firma Hagleitner vyvíjí a vyrábí všechny produkty sama. A přesně v tom je ten velký rozdíl. Je jedno, zda vstřikové lití plastových dílů, receptura pro čisticí prostředek nebo zušlechtění papíru pro použití v dávkovači – v každém detailu jsou skryty všechny znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců. Toto jedinečné know-how zajišťuje, že naše produkty ve všech ohledech stanovují mezinárodní měřítka.

Rakouská firma HAGLEITNER (Hagleitner Hygiene Österreich GmbH) je podnik s rodinným vedením, který je známý jak pro svou serióznost, tak i dlouhodobá partnerství a s partnery sleduje společná řešení a cíle. Zakotvením v nadaci jsme schopni zajistit samostatnost a podnik se tedy nikdy nedostane do nebezpečí, že by přešel do cizích rukou.

 

Obchodní partner

Hlavní zásada firmy HAGLEITNER zní: „Pokud náš partner vydělává slušné peníze, potom jsme společně úspěšní.“ A kdo by nechtěl být úspěšný?

 

Vzhledem k vlastnímu přímému prodeji v 11 zemích máme pro naše prodejní partnery citlivé porozumění. Z tohoto vědomí a porozumění naprosto bezprostředně získáte profit, protože jsme schopni pochopit specifické dotazy a žádosti zákazníků. K tomu je možno naše produkty volitelně realizovat ve vlastní nebo cizí úpravě (s Vaším firemním logem).

Jak v prodejních záležitostech nebo v oblasti montáže a údržby systémů organizujeme průběžně školení pro Vaše zaměstnance. Získané know-how přijde potom k dobru přímo Vám.

Příslib značky HAGLEITNER „Inovativní hygiena“ je našimi výrobky stále znovu potvrzován, jejich výhradní technické postavení je zajištěno množstvím patentů.

Hagleitner odkaz na web