Informace o nás

    Nabízíme dodavatelskou činnost v oblasti úklidových systémů a hygieny převážně světového amerického výrobce Rubbermaid® spolu se servisem a doplňkovými službami. Mezi ostatní výrobky řadíme výrobky Eastmop®, Hagleitner®, Helpmation®, Raycop®, IClebo®, CleanMate®, StagBEETLE®, Prodifa®,...

    Nabízíme osvěžovače Rubbermaid®, dávkovače mýdla Rubbermaid®, mopy mikrovlákno Rubbermaid®, násady Rubbermaid® a různé doplňkové výrobky společnosti Rubbermaid® v nejlepší světové kvalitě. Kvalitní profesionální chemii na čištění Hagleitner®, robotické vysavače,.. Do katalogu postupně začleňujeme různé segmenty výrobků -hygiena, odpadový a třídící systém, manipulační vozíky a pomůcky pro výrobní závody a manufakturu.

    Mezi odběratele patří nemocniční sektor, domovy důchodců, ústavy sociální péče, instituce různého charakteru řešící úklidovou činnost i drobní odběratelé. Nabízíme bezkonkurenční ceny za vysokou kvalitu a podporu světových výrobců.

    Postupně rozšiřujeme sortiment v oblasti osvěžovačů vzduchu a mikrovlákna předních světových výrobců.

Živnostenské oprávnění od roku 1998.

Ukliďme si pohodlně, rychle a profesionálně a neutrácejme naše finance za nekvalitní výrobky.

Historie projektu

Tento e-shop vznikl jako nutnost být blíž k zákazníkovi, aby jsme docílili jednoduchosti v objednání požadovaných úklidových věcí a patřičnou flexibilitu v dodání a přímém styku s klientem, který vyžaduje kvalitní a profesionální úklidové pomůcky pro svůj provoz.

 

Naši uživatelé

Našimi uživateli jsou všichni ti, co řeší kvalitně uklizený prostor kolem sebe a nechtějí se přitom tolik nadřít.

Uklidit si kvalitně a do hloubky povrchu, proto nabízíme kvalitní mikrovlákno, které pohltí a následně zničí mikroorganismy díky vyprání na 90st.

A to až 500x