Novinky

Zásilkovna.cz

Otevíráme postupně další možnost zlevněné poštovní služby na principu podání a výdejního místa pro Vás. Poboček je celá řada i na Slovensko.
Celý článek

Zahájen prodej nových výrobků PRODIFA®

Zahajujeme prodej nových výrobků PRODIFA® v oblasti francouzkých osvěžovačů vzduchu za výhodné ceny a náplně parfémovaných francouzkých vůní. Dále od stejného výrobce se začínáme věnovat také výrobkům řady Ecolable v oblasti tablet do myček a do automatických praček PRODITAB®.
Celý článek

Ekologické tablety

Brzy v naší nabídce uvidíte kvalitní ekologické tablety do myček na nádobí, do praček na prádlo a do WC. Tablety budou levnější než dosavadní tablety na českém trhu. Již brzy..
Celý článek

Nové výrobky světových značek

Domlouváme spolupráci s dalšími výrobci osvěžovačů z Francie. Malé osvěžovače s parfémovanými náplněmi s krásným designem a velmi příznivou cenou. Nové designy a barevná provedení kromě bílého a chrom standartu. Další spolupráce se navazuje na poli Green products. Budeme dovážet ekologické tablety...
Celý článek

CAVIAR of Switzerland

Novou nabídkou je luxusní kosmetika CAVIAR of Switzerland® a Atoprel® pro atopiky. Boj proti vším přípravky LICE® a přístroje pro korekční dermatologii.
Celý článek

Rok 2013

Hodně štěstí a zdraví v Novém roce 2013 a přejeme mnoho pohody a klidu v novém roce.
Celý článek

Nové produkty

Zařazujeme mezi nové produkty osvěžovače wc, gelové závěsné vůně, univerzální gelové vůně a vonná sítka do pisoárů Hospeco US. Spolupráce s dodavatelem Hospeco CZ a Hospeco EU. Hospeco CZ    
Celý článek